Spread the love

C

כל הזכויות שמורות

מוכרי האשליות

המודעות שלכם לדרכים והשיטות בהם הם פועלים - היא נשק ההגנה הטוב ביותר כנגדם

הם יגזלו מכם את הכסף שחסכתם בעבודה קשה, או שקיבלתם מהוריכם שקיוו לראות אתכם מסתדרים סוף סוף בחיים, או כספים שלוויתם והעברתם להם אחרי שהם הצליחו לסנוור אתכם בהבטחות חסרות כיסוי. הכסף שהיה אמור להוות לכם משענת או לסייע בגידול ילדיכם או לתת לכם חופשות מפנקות, לרכוש ריהוט לביתכם או כל דבר אחר .. מרפד כעת את כיסיהם של מוכרי האשליות.

במסווה של מכירת מוצר יידע, סוד, מוצר עסקי או מוצר פיזי כלשהוא - המצוי רק ברשותם, משהו שישפר את חייכם או יגרום לכם להתעשר ולצאת אל דרך המלך להצלחה הכלכלית וההגשמה האישית, הם מוציאים בתחכום רב כספים מרבים וטובים, ביניהם גם אנשים משכילים, מוכשרים ומוצלחים שכבר למדו ועשו קריירה, חסכו ועתה רוצים להתפתח לשלב הבא בחייהם. אלה שבמערכת הנכלולית המתוחכמת שבנו מוכרי האשליות, הם לרוב לא מספקים את הסחורה שהבטיחו ואין מוצר אמיתי ושלם שהם מעבירים לכם. לכל היותר ניתן להגדיר זאת כמשהו קלוש המתחזה למוצר.

למעשה, מבחינתם...המוצר שעומד לרשותם הוא אתם ! ובמקרים רבים הם ינסו להשתמש בכם כדי ליצור רווחים נוספים לעצמם בהמשך. במקרה הגרוע מבחינתכם יהיה 'המוצר' שהם מכרו לכם לא יותר מתמרור המורה לכם להיכנס לביצה טובענית של איבוד כספים, שקיעה בחובות, ומצוקה כלכלית. תהליך רע שנמשך על פני חודשים ארוכים ולעיתים שנים. דברים שלא תכננתם כלל שיכנסו לחייכם שהרי מלכתחילה הגעתם אל מוכרי האשליות כדי לשפר את חייכם ובעיקר את מצבכם הכלכלי.

רבים מאלה המסתנוורים ונופלים ברשת, במיוחד בתחומי "יזמות הנדל"ן", "השקעות הנדל"ן" ו"פירמידות השיווק" למיניהן, מגלים לחרדתם מגוון שלם של מפגעים ונזקים לחייהם, הנובע מכך שהנ"ל מעודדים אתכם תוך כדי ה"ההכשרה" למכור את "המוצר" ו/או להשיג מימון למיזם החדש שלכם מבני משפחה, קרובים וחברים ובעצם מכל מי שתצליחו לסחוף אותו אל האשליה שהם יצרו.

כאשר האשליה תתפוגג, תגלו לעיתים שאתם נמצאים במערבולת מתמשכת של הפסדים כספיים ו/או אובדן רב של זמן יקר אותו יכולתם להקדיש לשיפור מצבכם הכלכלי, הזוגי והמשפחתי. כעת תמצאו עצמכם לכודים במרוץ סוחט לחיסול "המיזם" השלילי והמיותר אליו כיוונו אתכם מוכרי האשליות, מתרוצצים במעין מרוץ עכברים בניסיון נואש לצמצום או פיצוי על ההפסדים הכספיים והפסדי הזמן היקר שנגרמו.

אם נפלתם ברשתם כנראה שגם האנשים שסביבכם יפגעו על רקע ההפסדים הכספיים והאישיים. במקרים רבים יווצרו סכסוכים עם בני הזוג, לעיתים עד כדי הרס המערכת הזוגיות ואף גירושין. סכסוכים וניתוק קשרים עם בני משפחה וחברים מהם קיבל המיזם שלכם כספים, חוסר יכולת לממן ולספק את צורכי ילדיכם עקב ההפסדים, מצוקה כלכלית והרעה ברמת החיים לה הורגלתם בטרם פגשתם את מוכרי האשליות.

וזה רק בצד הכלכלי והחברתי של הדברים. בצד הנפשי מדווחים נפגעים רבים של הנ"ל על מצוקה נפשית גוברת , חרדות, דיכאון, פגיעה בשמחת החיים, פגיעה בערך העצמי ובביטחון העצמי, קשיי שינה , קשיי ריכוז בחיי היום יום וירידה בתפקוד בעבודה אשר ממנה הנם מתפרנסים למחייתם. תופעות אלה עשויות להימשך לעיתים זמן ממושך, חודשים ארוכים ואף שנים.

בלוג זה מטרתו לחשוף את התופעות ההרסניות והמכוערות של מוכרי האשליות, דרכי ושיטות הפעולה שהם מפעילים כנגד הציבור. הידיעה שלכם על מעשיהם והדרכים בהן הם פועלים היא נשק ההגנה הטוב ביותר כנגדם. אנו לבדנו לא נוכל להילחם בגופים נכלוליים אלה שהתעשרו בעזרת מצגי השווא ואשליות שמכרו ולכן אנו זקוקים לעזרת כל מי שקורא שורות אלה.

איך תוכלו לסייע? זה ממש פשוט, שילחו את הקישור לבלוג זה לחבריכם, מכריכם ובני משפחתכם וסייעתם ליצור חברה בריאה יותר, נקייה מטפילים המתעשרים ללא כל הצדקה על חשבון אזרחי המדינה. דרך נוספת בה תוכלו לסייע לנו היא על ידי כתיבה ודיווח מפורט ככל האפשר למייל שלנו על מוכרי אשליות בהם נתקלתם ו/או שאתם או מישהו ממכריכם נפגע מהם.

breaktheillusion777@gmail.com

%d בלוגרים אהבו את זה: